Podporte nás

Možno práve Vám sa zapáčil náš nápad. Alebo máte svoju skúsenosť s očným lekárom, čakaním, dochádzaním a neistým výsledkom.
Možno ste už tiež stáli pred otázkou, ako pomôcť rodičom, či starím rodičom s očami a kde získať nejaké rady a odporučenia, aby ste len zbytočne nestratili deň dovolenky a kopec nervov.
Ak je tak, oslovujeme priamo Vás, aby ste nám pomohli.

Ak na to?

Ak by ste chceli našu činnosť podporiť finančne, či materiálne a neviete zrovna presne ako na to, zavolajte, alebo napíšte nám. Pritom nie je dôležitý samotný fakt, že niečo dostaneme, ale že sme sa Vaším počinom rozšírili o ďalšieho súputníka.

Spolu sa nám určite podarí naplniť tieto ciele.

Venujte nám 2% z daní

Pre rok 2021 sa nám žiaľ nepodarilo včas zaregistrovať medzi príjemcov. Ale v 2022 sa posnažíme znovu.

>>Register príjemcov 2%<<

Dôležité údaje pre darovanie:

Adresa: Detvianska 6830/31, 83106 Bratislava-Rača

IČO: 42361541

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK9109000000005155093144

Na čo ich použijeme?

Najväčší prínos pre našu činnosť má podpora informovanosti.

Venovanými prostriedkami o sebe a časovom pláne nášho príjazdu dáme občanom obcí ešte lepšie vedieť.

Pokušame sa aj o celkové zlepšenie informovania občanov o dianí v ich obci pomocou sms-správ a internetu.

Podporíme aj tlač letáku a v ňom obsiahnutých informácii o dobrom videní.

Prečo to má zmysel

Všetko okolo nás je v pohybe. Ľudia, obchody a aj služby sa presúvajú za zákazníkmi. Na cestách stretáme pojazdné autoservisy, mobilné veterinárne kliniky, mliekarne, trhy a dokonca aj opravovne páperových vankúšov.

Pred chvíľou istý Francúz Frankie Zapata na doma zostrojenom flyboarde (lietajúcej doske – doslovný preklad) preletel z Francúzka do Anglicka.
Pojazdná vyšetrovňa zraku znie futuristicky?

Amazon štartuje dodávku objednávok priamo domov na nosičoch dronov. Priviezť optiku na kolesách do obce vzdialenej od najbližšieho očného lekára je nemysliteľné?

Aj Vám sa určite páči, keď Vám niekto ušetrí cestovanie a prinesie tovar či službu na dosah. A určite uvítate každú úprimnú radu, ako si v dnešnej dobe ušetriť prešľapy.

Ak chcete byť pritom, ako združenie svojím dielom mení svet k modernejšiemu a lepšiemu, buďte s nami. Každú priložená ruka ostane otlačená v míľových kameňoch.